ERJ-P14J162U
MFR.Part #
ERJ-P14J162U
JLCPCB Part #
C4023662
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS