ERJ-P14J161U
MFR.Part #
ERJ-P14J161U
JLCPCB Part #
C4260375
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS