ERJ-P14J152U
MFR.Part #
ERJ-P14J152U
JLCPCB Part #
C2080581
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS