ERJ-P14J112U
MFR.Part #
ERJ-P14J112U
JLCPCB Part #
C4311709
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS