ERJ-P14J104U
MFR.Part #
ERJ-P14J104U
JLCPCB Part #
C3978924
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS