ERJ-P14F9531U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F9531U
JLCPCB Part #
C4238919
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS