ERJ-P14F9093U
MFR.Part #
ERJ-P14F9093U
JLCPCB Part #
C7274079
Description
-55℃~+155℃ 500mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS