ERJ-P14F86R6U
MFR.Part #
ERJ-P14F86R6U
JLCPCB Part #
C4233979
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS