ERJ-P14F8662U
MFR.Part #
ERJ-P14F8662U
JLCPCB Part #
C3932496
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS