ERJ-P14F7322U
MFR.Part #
ERJ-P14F7322U
JLCPCB Part #
C4297054
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS