ERJ-P14F68R0U
MFR.Part #
ERJ-P14F68R0U
JLCPCB Part #
C4149922
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS