ERJ-P14F6490U
MFR.Part #
ERJ-P14F6490U
JLCPCB Part #
C4333278
Description
-55℃~+155℃ 500mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS