ERJ-P14F6341U
MFR.Part #
ERJ-P14F6341U
JLCPCB Part #
C3950134
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS