ERJ-P14F61R9U
MFR.Part #
ERJ-P14F61R9U
JLCPCB Part #
C4247554
Description
-55℃~+155℃ 500mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS