ERJ-P14F6190U
MFR.Part #
ERJ-P14F6190U
JLCPCB Part #
C4239074
Description
-55℃~+155℃ 500mW 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS