ERJ-P14F5902U
MFR.Part #
ERJ-P14F5902U
JLCPCB Part #
C4178269
Description
-55℃~+155℃ 500mW 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS