ERJ-P14F57R6U
MFR.Part #
ERJ-P14F57R6U
JLCPCB Part #
C4315115
Description
-55℃~+155℃ 500mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS