ERJ-P14F56R0U
MFR.Part #
ERJ-P14F56R0U
JLCPCB Part #
C4079936
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS