ERJ-P14F5621U
MFR.Part #
ERJ-P14F5621U
JLCPCB Part #
C2083737
Description
-55℃~+155℃ 400V 5.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS