ERJ-P14F5492U
MFR.Part #
ERJ-P14F5492U
JLCPCB Part #
C4137797
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS