ERJ-P14F5233U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F5233U
JLCPCB Part #
C4148137
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS