ERJ-P14F5101U
MFR.Part #
ERJ-P14F5101U
JLCPCB Part #
C4315037
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS