ERJ-P14F49R9U
MFR.Part #
ERJ-P14F49R9U
JLCPCB Part #
C4069691
Description
-55℃~+155℃ 49.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS