ERJ-P14F4991U
MFR.Part #
ERJ-P14F4991U
JLCPCB Part #
C4178246
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS