ERJ-P14F4990U
MFR.Part #
ERJ-P14F4990U
JLCPCB Part #
C4239323
Description
-55℃~+155℃ 499Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS