ERJ-P14F4702U
MFR.Part #
ERJ-P14F4702U
JLCPCB Part #
C4169761
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS