ERJ-P14F4321U
MFR.Part #
ERJ-P14F4321U
JLCPCB Part #
C4318430
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS