ERJ-P14F4320U
MFR.Part #
ERJ-P14F4320U
JLCPCB Part #
C4075106
Description
-55℃~+155℃ 432Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS