ERJ-P14F4221U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F4221U
JLCPCB Part #
C4061205
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS