ERJ-P14F4020U
MFR.Part #
ERJ-P14F4020U
JLCPCB Part #
C3960750
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS