ERJ-P14F3902U
MFR.Part #
ERJ-P14F3902U
JLCPCB Part #
C4038598
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS