ERJ-P14F3831U
MFR.Part #
ERJ-P14F3831U
JLCPCB Part #
C4115824
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS