ERJ-P14F3743U
MFR.Part #
ERJ-P14F3743U
JLCPCB Part #
C3955421
Description
-55℃~+155℃ 374kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS