ERJ-P14F3600U
MFR.Part #
ERJ-P14F3600U
JLCPCB Part #
C4299913
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS