ERJ-P14F3572U
MFR.Part #
ERJ-P14F3572U
JLCPCB Part #
C2083258
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS