ERJ-P14F3323U
MFR.Part #
ERJ-P14F3323U
JLCPCB Part #
C4334990
Description
-55℃~+155℃ 332kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS