ERJ-P14F3160U
MFR.Part #
ERJ-P14F3160U
JLCPCB Part #
C4193417
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS