ERJ-P14F3092U
MFR.Part #
ERJ-P14F3092U
JLCPCB Part #
C3990620
Description
-55℃~+155℃ 30.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS