ERJ-P14F2872U
MFR.Part #
ERJ-P14F2872U
JLCPCB Part #
C4164655
Description
-55℃~+155℃ 28.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS