ERJ-P14F2611U
MFR.Part #
ERJ-P14F2611U
JLCPCB Part #
C4107258
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS