ERJ-P14F2433U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F2433U
JLCPCB Part #
C5735709
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS