ERJ-P14F23R2U
MFR.Part #
ERJ-P14F23R2U
JLCPCB Part #
C5735707
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS