ERJ-P14F2320U
MFR.Part #
ERJ-P14F2320U
JLCPCB Part #
C4318372
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS