ERJ-P14F2262U
MFR.Part #
ERJ-P14F2262U
JLCPCB Part #
C2082543
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS