ERJ-P14F2153U
MFR.Part #
ERJ-P14F2153U
JLCPCB Part #
C4136155
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS