ERJ-P14F1913U
MFR.Part #
ERJ-P14F1913U
JLCPCB Part #
C3955321
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS