ERJ-P14F1912U
MFR.Part #
ERJ-P14F1912U
JLCPCB Part #
C4040238
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS