ERJ-P14F1800U
MFR.Part #
ERJ-P14F1800U
JLCPCB Part #
C4120946
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS