ERJ-P14F17R8U
MFR.Part #
ERJ-P14F17R8U
JLCPCB Part #
C2082553
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS