ERJ-P14F1780U
MFR.Part #
ERJ-P14F1780U
JLCPCB Part #
C4276298
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS